Kim jestem?

Kim jestem? Hm… Trudne pytanie.

Na pewno wciąż poszukuję swojej życiowej ścieżki. Próbuję, sprawdzam, smakuję. Już wiele różnych rzeczy w życiu robiłam, w wielu się sprawdziłam, kilka mi się spodobało. Z pewnością nie znalazłam swojego miejsca na Ziemi, a przynajmniej wydaje mi się, że jeszcze w się w nim nie znajduję.

Moje ulubione miejsce?

Szczawnica. Ostatecznie. Na zawsze. Jest to miłość od pierwszego wejrzenia, sądzę, że taka do grobowej deski. Nigdzie, tak jak tam, nie zachwycam się życiem. Nigdzie, tak jak tam, nie odpoczywam w pełni. I przede wszystkim nigdzie, tak jak tam, nie jestem w stanie oczyścić się z pesymizmu i szarości dnia codziennego życia w mieście.

Co robię w wolnym czasie?

Najlepszą formą spędzania wolnego czasu jest dla mnie wędrowanie. Uwielbiam chodzić po Pieninach i Roztoczu. Masochistycznie lubię ten ból nóg, całego ciała, który daje niesamowitego kopniaka, aż nie chce się żyć. Kontakt z przyrodą, śpiew ptaków, cisza i spokój. Uwielbiam to.

Poza tym lubię czytać, ale nie potrafię znaleźć na to tyle czasu, ile bym naprawdę chciała… Nie mam swojej ulubionej książki, nie zapamiętuję nazwisk autorów ani tytułów książek – no nie potrafię! Także jestem bardzo słaba w dyskutowaniu na temat książek, mimo regularnego czytania…

Lubię obejrzeć dobry film, ale naprawdę dobry. Psychologiczny, thriller, SF o tematyce kosmicznej. Nie cierpię komedii romantycznych i nie przepadam za komediami – wyjątkiem są udane parodie filmów. Często zdarza mi się filmu nie obejrzeć do końca, jeśli przestaje mnie interesować lub staje się przewidywalny. Nie oglądam też żadnego serialu, nie umiem. Nudzi mnie to, że ciągle widzę tych samych aktorów a wątki ciągną się i ciągną.

Czego chcę?

Chcę więcej wędrówek, chcę więcej książek, chcę robić to, co mnie satysfakcjonuje. Chcę rozwinąć swoje umiejętności rękodzielnicze (dopiero się uczę). Chcę mieć co opowiadać, między innymi na tym blogu.

 

Reklamy

2 responses to “Kim jestem?

  1. Anna Ro

    Powodzenia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s